Кинески Стариот Месинг Collectable Рачно Производство Кастинг Змеј Украс Темјан Режач
Ново

Кинески Стариот Месинг Collectable Рачно Производство Кастинг Змеј Украс Темјан Режач

DEN 4272.00
DEN 4799.52

Залиха

добредојдовте во мојата продавница Опис на големината на Примарниот материјал : Месинг Големина (инчен) : 5. Меѓународни објекти може да бидат предмет на царинска обработка и дополнителни трошоци. Сите од тогаш, исто така, зависи од локална испорака брзина. Ние ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата е постигнат.Ве молиме ни e-mail Прво, пред да замине 1 ѕвезда и 2-3 ѕвезда лошо повратни информации . Ние не сме одговорни за било несреќи ,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.Обично тоа ќе се земе 10-35 работни дена да пристигнат.И тогаш ние го стори истото за вас.Ние ќе мило за размена, замена или рефундирање на вашите целосна исплата.Ве молиме да ни даде шанса да го реши секој проблем. Предметите ќе бидат означени како "подарок", или "примерок" и со пониска вредност за лесно царинење. Ние богатство за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме.и ние ќе се обидеме потрудиме да ги решите вашите проблеми. И ќе добиете одговор во рок од 24 часа. Ние ќе се потрудиме да се направи за да ви помогнат. Ако имате било какви проблеми кога ќе добиете вашите производи, ве Молиме контактирајте со нас без да се двоуми во рок од 3 дена.Доколку ви се допаѓа нашата содржина(s) или имате било какви прашања со нив, ве Молиме контактирајте ме пред вашата понуда. По Услуга Ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе го примите ставка(и) од нас. EMS Обично тоа ќе се земе 8-18 работни дена да пристигнат .Се разбира, ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве Молиме испратете го врати објектот во рок од 14 дена . Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Зачувам ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашата адреса. Ние разбираме што може да не биде задоволен за неколку предмети.0 (долги x широк x висок) Тежина (g) : 988g Драг пријател Добредојдовте во мојата продавница! Ние сме подготвени да соработуваме со вас ,во моето срце,нашето пријателство е првиот ,бизнис е вториот засекогаш.

Декларираните карактеристики

Регионален Функција:
Кина
Материјал:
Дувачкиот
Тема:
Животните
Употреба:
Art & Колекционерски / декорација / подарок
Стил:
Античкиот Имитација

Поврзани производи