Кинески за да се Нурне&плови 5mm neoprene ткаенина сплит капа подводните услуга wdsBody Одговара на две парче wetsuit топло Нуркање мажи
Ново

Кинески за да се Нурне&плови 5mm neoprene ткаенина сплит капа подводните услуга wdsBody Одговара на две парче

DEN 4184.64

Залиха


Бендот : Нурне & ПЛОВИ
Модел : WDS-4134
Точка Име : 5mm Два дела нуркање костум, без хауба
Материјали : Најлон + 5mm SCR + mercerized платно
Пакет Тежина : повеќе од 2kg
Дебелина : 5mm
Боја : црна
Големина : S/M/L/XL/2 XL/3 XL
Ве молиме според вашето сопствено тело, constrastthe големината означете слика и мерење метод за да го изберете вистинскиот големина.
(овие masurement се вештачки мерење, таму се ќе биде 1-3мм грешка,за повикување само)за било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со мене.
Пакет Листа : 1*wetsuit

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Бренд Име:
НУРНЕ&ПЛОВИ
Материјал:
Најлон,Neoprene
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
WDS-4134
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Материјал:
Најлон,Spandex,Polyethersulfone
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Крпеница
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Телото Одговара
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ

Поврзани производи