Kinitial Нови Снегулка Прстени Oden е Гаврани Симбол Ретро Прстен за Нордиска Викинг Mens Божиќ Равен Накит трговија на Големо Bijoux
Ново

Kinitial Нови Снегулка Прстени Oden е Гаврани Симбол Ретро Прстен за Нордиска Викинг Mens Божиќ Равен Накит

DEN 90.00
DEN 172.32

Залиха


1197
1257
125
Kinitial Нови Снегулка Прстени Oden е Гаврани Симбол Ретро Прстен за Нордиска Викинг Mens Божиќ Равен Накит трговија на Големо Bijoux
Материјал
Цинк Легура+ Други Метални , Никел Слободни , Доведе Слободни .
Боја Антички Сребрен
Ние Пакет Накит со OPP вреќа , Хартија Кутија
Ви благодариме
Ако вашата цел износ
Што не е trackable , Но за да може да се пристигне вашиот има во 30days. обично , ако надвор 30days. не успешна испорака, ве молиме да побара враќање на средствата .Ние се обидуваме се потрудиме да се заштити вашето купување.
Ако вашата нарачка = или >7Ние ги испратите вашата нарачка од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ,Која може да се следи .
Во САД , сите ние испрати цел од страна на epacket , што е побрзо од Кина пост воздух mail , за 10day да пристигнат .
Можете исто така да одберете изразат испорака, како што се ЕМС, DHL ,FEDEX , НО треба плаќаат екстра за испорака задолжен за нас околу $25 .
Забрзување на превозот само да се земе 3-7 дена да пристигне неговата дестинација .
Особено , ако треба ARAMEX превозот ,sf-експрес ,Само да ни оставите порака , ние може да го направи ова превозот начин, како и .
Ви благодариме
1. Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек (5 ѕвезди ве молиме) ако не сте задоволни со нашата предмети. Многу Благодарам.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори расправа за Ali Express.
3. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста може да има, и ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас
4. Ви благодариме

Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
9
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Kinitial
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
Один Викинг Прстен
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Функција:
Партијата На Подарок Прстен
Површината Ширина:
слика
боја:
антички сребрен
Повод:
Свадба, Забава, Роденден
Пол:
Децата на Жените Девојки
Пакет:
1pcs
Словенски Симбол Прстен:
Моден 2018 Прстен
ПРСТЕН ЗА МАЖИ:
Викинг Mens Прстени

Поврзани производи