KITHDIA Бамбус Дрво Поларизирани очила за сонце Мажи Жени Бренд Дизајнер Спортски Очила Огледало Сонце Очила Нијанси lunette oculos de sol
Ново

KITHDIA Бамбус Дрво Поларизирани очила за сонце Мажи Жени Бренд Дизајнер Спортски Очила Огледало Сонце Очила

DEN 570.00
DEN 1056.00

Залиха


Декларираните карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Број На Модел На:
KD022
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен,Огледало,Поларизирана,UV400
Рамка Материјал:
Дрвени
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Бренд Име:
KITHDIA
Леќа Висина:
49mm
Леќи Материјал:
Polaroid
Леќа Ширина:
59mm
Стил:
овална

Поврзани производи