KIVN Мода Накит Луксузни Капка Dangle CZ Кубни Циркони Свадба Булчински Симулирани Бисер Обетки за Подароци 6pcs Многу Големо
Ново

KIVN Мода Накит Луксузни Капка Dangle CZ Кубни Циркони Свадба Булчински Симулирани Бисер Обетки за Подароци

DEN 2157.00
DEN 2765.28

Залиха


Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал, родиум позлатен Направени со беспрекорна ААА Одделение Кубни Циркони камен кој е прифатлива дијамант алтернативни што открива брилијантен сјај и прецизен намали Направени со беспрекорна ААА Одделение Кубни Циркони камен кој е прифатлива дијамант алтернативни што открива брилијантен сјај и прецизен намали прекрасен подарок за денот на Вљубените, Мајки Ден, Божиќ, Свадба, Годишнина, Матура, birthday (Роденден), Пратилки, Матурска и Формални Настани или секоја прилика.. најдобрите Продавачот! Одлична цена!100% Гаранција За Квалитет !Брза Испорака - Лесно се Враќа Многу луѓе сметаат дека бисери никогаш нема да направи кам-бек. Па, со нашите инспириран dangle бисер обетки, што се докажува со сите нив во ред. Овие обетки се совршено да се носат со блуза или фустан за големиот датум или канцеларија партија. Обетки се направени од страна на квалификува материјали. Секој earring карактеристики еден бисер за многу едноставен и елегантен изглед. Погледне преку нашиот други бисер парчиња за дури и повеќе избори.Размислете за купување на еден од нашите трендовски бисер обетки како роденденски подароци за жените кои сакаат уникатни и Луксузни накит

Декларираните карактеристики

Метална боја:
родиум
Главниот Камен Боја:
Бела
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Бренд Име:
KIVN
Пол:
Жените
Број На Модел На:
21PE499
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
Дувачкиот

Поврзани производи