Коленото физиотерапија уред Фотон терапија Massager Далеку инфрацрвена/Греење/магнетни/Вибрации заедничка грижа господар влошки
Ново

Коленото физиотерапија уред Фотон терапија Massager Далеку инфрацрвена/Греење/магнетни/Вибрации заедничка грижа

DEN 3793.00
DEN 4123.20

Залиха

Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот Aliexpress адреса ве молиме да ја потврдува вашата адреса за Ali Express пред да плаќаат.но, ова превозот начин само песна пакетот кога пакетот е од нашата компанија за "Од авион". 5) Вибрациона Масажа : Вибрации може да ви помогне да добиете најмногу удобност и да ви помогне да опуштено.

Декларираните карактеристики

Стандарден Напон:
110V, 220V
Приклучок Тип:
Велика БРИТАНИЈА, АУ, ЕУ Приклучок, Приклучете НИ се
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Medium
Материјал:
Композитен Материјал
Број На Модел На:
YX018
Бренд Име:
blessfun
Примена:
Колено
Општи напон :
110-220v
за КОНТРОЛА на температурата:
45-65 Степени Целзиусови Степени
Применливи делови:
коленото заеднички,рамо,Periarthritis на рамо

Поврзани производи