Kolos Виолина / Виолончело string колофон серија М-5 KOLOS колофон МУЗИКА Додатоци Дел
Ново

Kolos Виолина / Виолончело string колофон серија М-5 KOLOS колофон МУЗИКА Додатоци Дел

DEN 631.00
DEN 788.16

Залиха


Ве молиме изберете тип како што треба.Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ НЕ ЌЕ ИЗДАНИЕ ШТО НАПЛАТА ИЛИ РЕ-ПОСТАВУВАЊЕ. Можете да го направите уплатата за вашата нарачка од страна на Кредитна Картичка, Пари Booker, Пари Грам, Банката T/T, Western Union, итн.Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата. Ние ќе им даде пет започнете повратни информации за секој убаво купувачот премногу.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Сите предмети има 1 година гаранција.
Ексклузивно убава пакет.
Се повлече конците и назад неколку пати и потоа правец на стрингови.com, откако ќе ја прими стоката, Aliexpress. Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој кој има заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување. Вашите пари се плаќа за Aliexpress.За погрешно-испраќаат предмети, ве Молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето. Гаранција : 1.НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.Вашето мислење е многу важен за нас , доколку сте незадоволни со тоа , ве молиме контактирајте ме првиот наместо да се даваат негативни повратни информации, и на овој начин можеме да се справиме со тоа поефективни.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Другите две се универзални.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.Ние брод од страна на Кина пост,HKpost EMS,DHL,Fedex,според вашиот избор, кога прави нарачка .

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
MUKU
Број На Модел На:
kolos
Употреба:
Универзална

Поврзани производи