Комбо Силиконска Гума Предните И Задните Wiper Ножеви За Peugeot 406 1995-2004 Ветробранското Стакло Стакло Автомобил Додатоци
Ново

Комбо Силиконска Гума Предните И Задните Wiper Ножеви За Peugeot 406 1995-2004 Ветробранското Стакло Стакло

DEN 959.52

Залиха


Fitment :
За Peugeot 406
Година : 1995-2004
Возачот Големина : 24inch(60cm)
Патникот Големина : 21inch(52.5 см)
Задните Wiper Големина на Ножот : 14inch(35cm)
Меѓународни Големина На :
Производот Се Покаже
Комбо Силиконска Гума Предните И Задните Wiper Ножеви За Peugeot 406 1995-2004 Ветробранското Стакло Стакло Автомобил Додатоци
Нашите Производи :
Пакет :
Вашиот поволни коментар :
Времето за испорака е познато како што е подолу
Земјата Прибл.Време на испорака сад 8-15 работни дена Велика Британија/Австралија 10-21 работни дена Канада/Европа/Русија/Шпанија Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Јужна Азија/Блискиот Исток Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција Бразил/Јужна Америка Нормално,14-21 работни дена,но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција
2. Ние ќе брод тоа во рамките во 1 или 2 дена по плаќање потврдена .
3. Адресата ние ќе брод објектот е изведен од информации. Купувачот треба да бидете сигурни дека
превозот адреса е сигурен.
4. Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот стоки,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
Плаќање

Декларираните карактеристики

Објектот Должина:
Front Wiper, Front and Rear Wiper
Објектот Тежина:
0.3kg
406-Година:
2002,2003,2004,2001,2000,1996,1997,1999,1998,1995
Објектот Висина:
21inch
За Возило Брендови/Модел:
peugeot
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Peugeot Модел:
406
Бренд Име:
Partsworld
Објектот Ширина:
24inch
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Име На Модел:
F03/C2-35
Материјал Тип:
Природна Гума&Висок Квалитет Метал
Автомобил Производител:
За Peugeot 406
Година:
1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004
ПРЕД WIPER ГОЛЕМИНА:
24+21
Задните Wiper Сечилото Големина:
14
Автомобил Направи:
за peugeot

Поврзани производи