Koozer XM490 Задните Велосипед Центар Sram XD Касета Тело Центри Запечатени 4 Имајќи Планински Велосипед Задна Осовина 10*135mm QR 12*142mm Преку 32 Дупки
Ново

Koozer XM490 Задните Велосипед Центар Sram XD Касета Тело Центри Запечатени 4 Имајќи Планински Велосипед Задна

DEN 2879.52

Залиха


Алекс Материјал : AL7075
Тежина : 320g
Pawls : 6
Кликнете : 72
Зборуваше Дупки : 32
Боја : Црна, Црвена, Сребро, Злато, Сина
S r a m XD 8/9/10/11 Брзина
QR Верзија : 10 x 135mm
Преку Верзија : 12 x 142mm

Декларираните карактеристики

боја:
XD Злато 12x142mm, XD Злато 10x135mm, XD Сина 10x135mm, XD Сина 12x142mm, XD Црвено 12x142mm, XD Сива 12x142mm, XD Црвено 10x135mm, XD Црна 12x142mm, XD Сива 10x135mm, XD Црна 10x135mm
Зборуваше Дупка:
29 - 36
Диск Планината:
Yes
категорија:
имајќи центар
Систем За Сопирање:
Диск сопирачки
Материјал:
Алуминиум легура
Позиција:
Задните
Бренд Име:
RICHBIT
Центар Дупка Број:
32 Дупки

Поврзани производи