Копчето Outerwear 2018 Нови Жените Дуксери Суичери Облека Feminina Лабава Женски Секојдневен Симпатична Грб Топла Јакна Дебели BF Стил
Ново

Копчето Outerwear 2018 Нови Жените Дуксери Суичери Облека Feminina Лабава Женски Секојдневен Симпатична Грб

DEN 702.00
DEN 1350.24

Залиха


Големина На Насоки 1. Ве молиме погледнете нашите големина на табелата пред да го купат. Бидејќи облека верзија тип се различни, ве Молиме да изберете големина едноставно според вашата облека. 2. Ве молиме овозможи 1-3 СМ разлики поради прирачник за мерење, ви Благодариме! 3. Ако вашиот мерка податоци преку 2 големини. Ние обично препорачуваме изборот на поголем. (Пример : Според градите треба да изберете големина M, Но колковите треба да изберете големина Л ви предлагаме да се земе големината L) 4. Ако не сте сигурни што треба големина за да се носат, ве молиме контактирајте со нас за предлогот. (Ве молиме наведете вашиот мерка податоци : Висина / Тежина / Биста / Половината / Колковите) Препорачува Големина ( Единица : cm , Грешка спектар 1-2 cm ) Големина... Должина.... Ракавот .... Биста ...Рамо M .....65cm ........58 cm .....118 cm...61cm L.......66cm .......59 cm ......122 cm....62cm XL.....67cm .......60 cm ......126cm....63cm

Декларираните карактеристики

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
29
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Стил:
Фенер Ракав
Облека Должина:
Редовни
Тип:
Zip-up
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Памук
Маскирани:
No
Стил:
Повик

Поврзани производи