Кориснички уметничко Лизгање Јакна Zippered Блузи за Девојка Жените Обука Конкуренција Patinaje игри со авијација Топло Руно Gymnastic 19
Ново

Кориснички уметничко Лизгање Јакна Zippered Блузи за Девојка Жените Обука Конкуренција Patinaje игри со авијација

DEN 2129.00
DEN 3040.80

Залиха

Ние може да се стави вашето име на јакна со rhinestones за слободни. Ако ви се допаѓа, ве молиме да ни кажете следните информации,
1. вашето име;
2. локација на вашето име на платно,А " или "Б"? или друг дел?
Тука е ефектот цртање
За посебни големина,ве молиме изберете прилагоди на големината и совети подолу информации
Вкупната висина
Вкупната тежина
Биста : Мерка под твоите раце и околу plumpest дел од вашиот биста
Половината : Мерка околу вашата природна половината
Колковите : Мерка околу потполност дел на колковите
Дебелина или Торзото : со Почеток во центарот на рамо и мерка надолу
пред се, преку crotch, и назад до почетната точка.
Ако сте задоволни со нашата служба за било која причина, ве молиме контактирајте ме пред да се констатира коментар на нас.
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи.

Декларираните карактеристики

Големина:
customized size, L, M, S, XL, XXL, XS, XXS, XXXL, XXXS
Проп Избор:
Гимнастика Обоени Лента
Одделот За Името:
Жените
Тип:
Танц Лента
Бренд Име:
Nasinaya
Број На Модел На:
ER-09
Шема:
Јакна

Поврзани производи