Кожа Snap Keychain Накит 20 Дизајни 18mm Snap копчето за скролување синџир Одговара 18mm 20mm Snap накит Keyring
Ново

Кожа Snap Keychain Накит 20 Дизајни 18mm Snap копчето за скролување синџир Одговара 18mm 20mm Snap накит Keyring

DEN 18.00
DEN 20.16

Залиха


Вашата нарачка ќе биде предаден во рамките на 12-72 часа по уплатата. Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца. Ви благодариме!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
сребро позлатен
Број На Модел На:
ZF010
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Плоштад
Функција:
Расположение Tracker
Бренд Име:
XINNVER
Материјал:
кожа
Стил:
брзо повикување синџири
одговара брзо копче:
одговара 18-20mm snap копчиња
Големина:
3.1*8.2 CM

Поврзани производи