Кралицата Гроздобер Жените Се Зголеми Злато-Боја Круг Обрачот Обетки Луксузни Кубни Циркон Пломба Вечноста Круг Јамка Обетки Накит
Ново

Кралицата Гроздобер Жените Се Зголеми Злато-Боја Круг Обрачот Обетки Луксузни Кубни Циркон Пломба Вечноста

DEN 443.00
DEN 443.04

Залиха


MOQ 1pair Големина Ширина : 4mm Тежина : 6g Технологија Рафинирани и одличен занаетчиски Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок на Плаќање со Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW Превозот начин Chinapost/epacket/DHL/UPS/Федекс/ТНТ/EMS време на Испорака во Рамките на 3-7days по потврдувањето на плаќање Забелешка
Мешани цел & примерок цел се прифатени

Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
VQYSKO
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
EU1100
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Големина (Должина * Ширина):
25*10мм
Тежина:
12g
Превозот начин:
ChinaPost ,DHL,UPS-от,Fedex
Пакет:
Внатрешно Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор
Рок на плаќање:
Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW
време на испорака:
Во рамките на 3-7days по потврдувањето на плаќање
Технологија :
Рафинирани и одличен занаетчиски

Поврзани производи