Краток Стил Chiffon Блуза Жените Долг Ракав Кошула Канцеларијата Дама Жените Блузи Blusas Femininas Camisas Mujer
Ново

Краток Стил Chiffon Блуза Жените Долг Ракав Кошула Канцеларијата Дама Жените Блузи Blusas Femininas Camisas

DEN 299.00
DEN 378.72

Залиха

-Вашата Целосна и Точна Адреса -Телефонски Број (поштата бара клиент телефонски број за Меѓународни испорака). -Вашето Име И Презиме.
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Материјал : Памук мешавини
Големина на : S "МL,XL 2 XL Големина Рамо Биста Ракав Должина S 36cm/14. (4) Фидбек е нашиот углед на.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Бренд Име:
ETOSELL
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Материјал:
Spandex,Памук
Јака:
V Деколте
Број На Модел На:
F0086
Ткаенина Тип:
Chiffon
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни

Поврзани производи