Креативни 10pcs Метал 10cm Одбор Клипови Висок Квалитет Метал Врзивно WordPad Клипови Бесплатен Превозот Училиште Канцеларија Нова Пролет Клип
Ново

Креативни 10pcs Метал 10cm Одбор Клипови Висок Квалитет Метал Врзивно WordPad Клипови Бесплатен Превозот Училиште

DEN 485.00
DEN 527.04

Залиха

Висок Квалитет 10pcs Метал Одбор Клипови Преносни 10cm Школа Канцеларија за Цртање и Пишување Одбор Пролет Клип Мултифункционален Одбор Клип Нова Функција : Тип : Одбор Клипови Добар за на Училиште, Канцеларија за Цртање и Пишување Одбор за Употреба : Office & Училиште Пенкала / Студент мода награда Подарок / Business / празник , роденден , награди одбележат саеми Тежина : 25g/еез Материјал : Висок квалитет на метал Големина : 10cm X 3cm Обврзувачки дупка со дијаметар : 45mm Дупка Растојание : 73mm Боја : Сребро Пакет се Вклучени : 1 многу одбор клипови (10 парчиња/ многу)

Декларираните карактеристики

Материјал:
Метал
Број На Модел На:
WJ2-180
Магнетно:
No
Тип:
пролет клип

Поврзани производи