Креативни Божиќ Подарок Калај Кутија со Капак рачно изработени Чоколади Калај Бонбони Кутии Дебели Мали Деца Расадник Подароци,Божиќ Украси Калај Симпатична
Ново

Креативни Божиќ Подарок Калај Кутија со Капак рачно изработени Чоколади Калај Бонбони Кутии Дебели Мали Деца

DEN 965.00
DEN 1608.00

Залиха


Креативни Божиќ Подарок Калај Кутија со Капак рачно изработени Чоколади Калај Бонбони Кутии Дебели Мали Деца Расадник Подароци,Божиќ Украси Калај Симпатична
големина : 12x11x4 CM ( 0.5-1cm грешка )

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
SD019
Име:
Креативни Божиќ Подарок Кутија Калај
квалитет:
Добар квалитет

Поврзани производи