Креативни Прилагодливи Шпагети Мерка Тестенини Делови Контролер Глупак Граничник Алатка Домашна Кујна Алатка
Ново

Креативни Прилагодливи Шпагети Мерка Тестенини Делови Контролер Глупак Граничник Алатка Домашна Кујна Алатка

DEN 49.00
DEN 67.68

Залиха

Нов Прилагодлив Шпагети Тестенини Глупак Мерка Дома Делови Контролер Граничник Алатка Бесплатен Превозот
Нов Прилагодлив Шпагети Тестенини Глупак Мерка Дома Делови Контролер Граничник Алатка
Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет.
Оваа Шпагети Тестенини Глупак Measurer Делови Контролер Граничник е прилагодлив водителка од еден до четири порции.
Прилагодливи Дел водич од еден до четири порции.
Користење за да се обезбеди точна шпагети количини служат за различни големини.
Лесно и практично да работат.
Спецификација :
Нијанса/Боја : Како на сликите.
Дизајн : Шпагети Measurer.
Големина : 8см х 8 см - 3.15 инчен x 3.15 инч.
Пакет Се Вклучени :
1 x Шпагети/Тестенини/Тестенини Measurer Делови

Декларираните карактеристики

Тип:
Тестенини Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Број На Модел На:
WangG2016092201
Бренд Име:
eTya
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PE
Тестенини Алатки Тип:
Шпагети Мерки
Тип:
Мерење Алатки
Мерење Алатки Тип:
Шпагети Мерки
Материјал:
Пластични

Поврзани производи