Кристал Свеќа Носители Дијамант Форма кристал candelabra свеќа носителот свадба маса centerpieces вечера табела декорација
Ново

Кристал Свеќа Носители Дијамант Форма кристал candelabra свеќа носителот свадба маса centerpieces вечера табела

DEN 28728.00
DEN 30240.00

Залиха


Големина : Една Голема 51*14*14 CM Малиот 44*14*14 CM
Материјал : метал и K9 кристално
со хром позлатен
Пакет : 2 групи на картон пакет
овој кристал candelabra е многу добар за употреба како дома декор , за да се направи многу романтично простор за вечера , за декорација . исто така ,тоа може да се Користи како свадба или партија или настани итн
- Поврзани Производи -

Декларираните карактеристики

боја:
51cm високи, 43cm високи
Стил:
Европа
Рачно изработени:
Yes
Материјал:
Кристално
Употреба:
Свадби
Функција:
Појавување На Неправилни Свеќа
Број На Модел На:
LT-CC006
Појавување На Свеќа:
Колона Свеќа/Топката Свеќа
Тип:
Свеќа Стојат

Поврзани производи