Круг Шише Етикетирање Машина МТ-50 за E течни шише,шишето медицина,козметички шише со датум печатач
Ново

Круг Шише Етикетирање Машина МТ-50 за E течни шише,шишето медицина,козметички шише со датум печатач

DEN 33600.00

Залиха


Тоа се користи во ПЕТ шишиња, пластични шишиња, стаклено шише, Метал шише и така во круг шише итн.
4,Тоа ги задоволи circumferential позиција етикетирање и не-позиција етикетирање на дијаметар меѓу 12-120mm шишиња. Сите овие се направи тоа лесно да се промени производи и правец на етикети.
9, Целата опрема е главно направени од не ' рѓосувачки челик и високо ниво алуминиум.
2, Добар етикетирање прецизност и стабилност; Уредни, без брчки, без меур.

Декларираните карактеристики

Моќност (W):
200W
Извор На Енергија:
Електричен
Број На Модел На:
МТ-50
сертификација:
CE
Напон (V):
110V/220V
Домување Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Име на производ:
круг шише етикетирање машина
Функција:
лепило налепница етикетирање
шише дијаметар:
20-120mm
Етикета должина:
25-280mm
Етикета ширина:
26-150mm
Напон:
220V 50Hz/110V60Hz
моќност:
220W
Етикета брзина:
25-50 компјутери/мин
Етикета точноста:
±0.5 mm
Waranty време:
1 година

Поврзани производи