КС ОДИ Игра Костим за Мажи Дуксери 2018 Нови Пристигнување Топла Zip До Raglan Маскирна Sweatshirt Мажите Hoody Бренд Тренерки Harajuku
Ново

КС ОДИ Игра Костим за Мажи Дуксери 2018 Нови Пристигнување Топла Zip До Raglan Маскирна Sweatshirt Мажите Hoody

DEN 1570.00
DEN 2309.28

Залиха

Големина На Табелата / Кинески Големина
Забелешка "ве Молиме овозможи 1-3 см разликува "
.

Декларираните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Дебели
Затворање Тип:
Патент
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Маскирани
Стил:
Повик
Материјал:
Памук,Акрилик
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Суичери

Поврзани производи