Кукла Додатоци Зима се Носат Жолта Крзнено Палто Фустан Облека За Барби Кукли Крзно Кукла Облека За 1/6 BJD Кукла Детска Играчка
Ново

Кукла Додатоци Зима се Носат Жолта Крзнено Палто Фустан Облека За Барби Кукли Крзно Кукла Облека За 1/6 BJD

DEN 141.00
DEN 282.24

Залиха


Кукла Додатоци Зима се Носат Жолта Крзнено Палто Фустан Облека За Барби Кукли Крзно Кукла Облека За 1/6 BJD Кукла Детска Играчка
Погодни за : за 1/6 кукли за 11.5"(29cm ) висина
Материјалот е човек-направени од крзно, па крзно може да падне. Ве молиме не конкурираат ако навистина ум.
Грб само, кукли и други додатоци НЕ се вклучени.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Apatsuki
Материјал:
Кадифен
Тип:
Додатоци
Број На Модел На:
грб за барби кукла
Пол:
Девојки
Димензии:
слободни
Предупредување:
no
Mfg Серија Број:
Моден
BJD/SD Атрибут:
Грб
Форма:
1/6
Тип На Објект:
Кукла Додатоци

Поврзани производи