Кујна DIY Креативни 3D Фондан Алатка Различни Остава Форма Торта Печење Силиконски Калап Втиснување Умре Шеќер Уметност Цвет B085
Ново

Кујна DIY Креативни 3D Фондан Алатка Различни Остава Форма Торта Печење Силиконски Калап Втиснување Умре Шеќер

DEN 340.00
DEN 479.04

Залиха


Кујна DIY Креативни 3 D Фондан Алатка Различни Остава Форма Торта Печење Силиконски Калап Втиснување Умре Шеќер Уметност Цвет B085Ставка Опис
Материјал : Силикон
Големина:20*12.5*1 CM
Боја : Случајни боја
Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење
Тоа е Мека и лесна за употреба
Рејтинг на температура : -40 centigrade на +210 centigrade

Декларираните карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Број На Модел На:
Правоаголни мраз/градбени блокови на мраз/На силиконски мраз/Креативни мраз
Бренд Име:
DYan
Непристојни Слика:
No
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,

Поврзани производи