Kuroko не Basuke Кошница TEIKO 2 училиште кошарка одговараат на mens униформи момчиња спорт облека Број 6 Aomine Daiki cosplay костим
Ново

Kuroko не Basuke Кошница TEIKO 2 училиште кошарка одговараат на mens униформи момчиња спорт облека Број 6 Aomine

DEN 1176.00
DEN 1238.40

Залиха


Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Повеќе производи Добредојдовте да ја посетите мојата онлајн продавница :
Жените/Деца Големина На Табелата : .
5) Ако не го примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
3) Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.
2) Молам да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-3 дневна; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Клиент Информации :
Ве молиме оставете ги целосно име и презиме, точно превозот адреса и поштенски број кога ќе го поставите цел, спротивно на стоки можеби се врати назад од страна на вашиот локалните поштата, и ние не ќе наплата на превозот обвиненија.Опис : Kuroko не Basuke Кошница TEIKO 2 училиште кошарка одговараат на mens униформи момчиња спорт облека Број 6 Aomine Daiki cosplay костим Мажите Големина Табела : Жените Големина Табела : Дете Големина на Табелата :
Контакт со нас на :
Ако купувачот има било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обиде да одговори
веднаш во рок од 12 часа. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
4) Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската
царинење.
Превозот :
1) Точки ќе биде предаден во рок од 1-7 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Декларираните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS
Извор:
kuroko не кошница
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Број На Модел На:
Никој
Материјал:
Полиестер
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
Bodysuit итн...
Знаци:
kuroko не кошница

Поврзани производи