Квалитетот Паричникот Флип Кожа Случај За ASUS ZenFone Selfie ZD551KL ZD550KL z00UD 5.5телефон задниот Поклопец случаи со Картичка Слот+Стојат
Ново

Квалитетот Паричникот Флип Кожа Случај За ASUS ZenFone Selfie ZD551KL ZD550KL z00UD 5.5телефон задниот Поклопец

DEN 239.52

Залиха

Продажба на точки>> Направен од висок квалитет на СТП кожа, Мода, Трајни, Класичен Моден Дизајн, Паричник Стил со Држачот за картички и да Застане Материјал>> СТП кожа Боја>> Црна,Црвена,Кафеава,Виолетова,Бела Одговара за модел>> За ASUS Zen Fone Selfie ZD551 KL ZD550 KL z00 UD 5.5-инчен Внимание ве молиме>> 1.Ние поддршка Капка-Превозот и да Обезбеди слики на Препродавачи! Ако сакате да трговија на големо,ќе имаме 8 боја,Секоја боја минимум за 10pcs, ве Молиме оставете порака за нас, ние ќе ви даде добра цена. 2.Ако сте руската клиент,ве молиме оставете ги вашите име и презиме!

Декларираните карактеристики

дизајн:
Обична,Бизнис
Функција:
Анти-удар
Тип:
Паричникот Случај
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
За ASUS ZenFone Selfie ZD551KL ZD550KL z00UD 5.5
Бренд Име:
wierss
Големина:
For ASUS ZenFone Selfie ZD551KL ZD550KL z00UD
Компатибилен Бренд:
За ASUS ZenFone Selfie ZD551KL ZD550KL z00UD

Поврзани производи