Ладење Вентилатор, Топлина Мијалник За Asus X55V A55V X45V R500V K55V X55A X45A X45VD X55VD Тенок дел Лаптоп ПРОЦЕСОР Радијатор Кулер
Ново

Ладење Вентилатор, Топлина Мијалник За Asus X55V A55V X45V R500V K55V X55A X45A X45VD X55VD Тенок дел Лаптоп

DEN 252.00

Залиха


Ладење Вентилатор, Топлина Мијалник За Asus X55 V A55 V X45 V R500 V K55 V X55 A X45 A X45 VD X55 VD Тенок дел Лаптоп ПРОЦЕСОР Радијатор Кулер

Декларираните карактеристики

Линии:
4 Линии
Бренд Име:
SAMXINNO
Heatsink Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
X45V
Тип:
Фан
Примена:
Процесор

Поврзани производи