Лаи Јин Сонцето Мерилин Монро 3D Черепи Постелнина Поставите Пролет Постелнина чаршаф Наместен Кревет сет НИ Европа Близнак Кралицата Цар Големина Beddings
Ново

Лаи Јин Сонцето Мерилин Монро 3D Черепи Постелнина Поставите Пролет Постелнина чаршаф Наместен Кревет сет НИ

DEN 1714.00
DEN 2448.00

Залиха


Важно потсетување!!!
1.Овој производ е 2/3 КОМПЈУТЕРИ постелнина сетови, тоа е не содржи ватенка!
е прекривки покрие , не ватенка! не falt лист сет инклузивно
1 ... Прекривки Покрие Сет 2/3pcs = 1 Прекривки Маска + 2/1 Pillow Шамс
не Прекривки и не кревет лист за Објектот на Име на : Постелнина Поставите Пакување Листа : 1* Прекривки Маска + 1/2* навлаки за Ткаенини : Микрофибер Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима Големина : USA-CA SZIE Близнак : 1 парче Прекривки Покрие 68"x86"(172x218cm), 1 парче Pillowcase 19"x29"(50x75cm) Целост : 1 парче Прекривки Покрие 79"x90"(200x229cm), 2 парче Pillowcase 19"x29"(50x75cm) Кралицата : 1 парче Прекривки Покријат 90"x90"(228x228cm), 2 парче Pillowcase 19"x29"(50x75cm) Царот : 1 парче Прекривки Покрие 102"x90"(259x229cm), 2 парче Pillowcase 20"x36"(51x91cm)
Љубезно Потсетник
1.Прирачник за мерење на 2-6cm грешка е дозволиво
2.ако сакате друга големина, ве молиме контактирајте
3.брза испорака, бесплатен превозот не значи дека вие не треба да плаќаат екстра Обичај
4.друга земја големина е различна, ве молиме да се провери пред да се купат
5.поради долги транспорт проблем, производот не е така рамен како слика, но не влијае на користењето
6.едноставно Пакување
7.маска без поставување Утешителот, само опфаќа
8.Не се впие измијте
ГОЛЕМИНА БЛИЗНАК 2 PC ЦЕЛОСНА 3 PC КРАЛИЦАТА 3 PC КРАЛОТ 3 PC Калифорнија Кралот ПРЕКРИВКИ ПОКРИЕ 173*218 CM 200*230 CM 228*228 CM 260*230 CM 264*239 CM PILLOWCASE 50*75СМ 50*74 CM 50*74 CM 51*91 CM 260*239 CM ТЕЖИНА 1 KG 1.2 1.3 КГ КГ 1.5 КГ 1.6 KG

Декларираните карактеристики

Големина:
US Full size, US King size, US Queen size, US Twin size
Бренд Име:
Лаи Јин Сонцето
Пополнување:
Никој
Тип:
Прекривки Покрие Поставува
одделение:
квалитет
Материјал:
Микрофибер Материјал
Шема:
Печатени
Стил:
Twill
Употреба:
Дома
Техника:
Дијагонала Печатење
Шаблон Тип:
Луѓе
Апликација Големина:
1.2 m (4 метри),1.0 m (3.3 стапки),2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки),1.35 m (4.5 метри),1.5 m (5 метри)
Ткаенина Густина:
133X72
Ткаенина Count:
40
тема count:
400TC
Број На Модел На:
TMBM01
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
Тежина:
1-2KG
is_customized:
Yes
Количина:
2-3PCS
Технологија На Печатење:
Реактивен Печатење
Ткаењето Технологија:
Дијагонала
Употреба:
Домот, Свадба, Други
Свадба Постелнина Тип:
Свадба Четири-парче Комплет
Функција:
Расположливиот
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)

Поврзани производи