Лаптоп Моќ AC Адаптер За Sony Серијата Vaio VGN-S470P/Б VGN-S470P/S VGN-S4HP/Б VGN-S4HRP/Б VGN-S4M/S VGN-S4VP/Б Полначот 19.5 V
Ново

Лаптоп Моќ AC Адаптер За Sony Серијата Vaio VGN-S470P/Б VGN-S470P/S VGN-S4HP/Б VGN-S4HRP/Б VGN-S4M/S VGN-S4VP/Б

DEN 592.00
DEN 911.04

Залиха


Лаптоп Моќ AC Адаптер За Sony Серијата Vaio VGN-S470 P/Б VGN-S470 P/S VGN-S4 HP/Б VGN-S4 HRP/Б VGN-S4 M/S VGN-S4 VP/Б Полначот 19.5 V
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
-Сосема Нов.
-Гаранција : 36 Месеци.
-Влез : 100-240 V, 50-60 Hz (за светот употреба)
-Излез : 19.5 V / 4.7 А
-Конектор Големина : 6.5мм х 4.4 mm
Употреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x Лаптоп Моќ AC Адаптер За Sony Серијата Vaio VGN-S470 P/Б VGN-S470 P/S VGN-S4 HP/Б VGN-S4 HRP/Б VGN-S4 M/S VGN-S4 VP/Б Полначот 19.5 V
AC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .
Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел :
https : //www.aliexpress.com/store/product/Wholesale-AC-Power-Cord-cable-For-laptop-adapter-lead-Adapter-US-EU-UK-AU-Plug-All/1957296_32738067666.html
Карактеристики На Производот :
Во Текот Напон Заштита. Краток Спој Заштита. Во Текот Температура Заштита. PCB & Капакот е изработен со Fireproofing материјали. Ниска Бран и Бучава. Високо Квалитетни Суровини. 100% ОЕМ Компатибилни.
Производ Тестирање :
Секој производ да поминат низ. Строги Стареење Тестирање. Во Текот Напон Тестирање. Над Температурата На Тестирање. Безбедност На Тестирање.
Неколку корисни совети : Ако го користите адаптер за долго време, ве молиме чувајте го во соодветна вентилација и влажност. Не се стави на адаптерот на кожата производи.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
DBJBA
Излезна Струја:
4.7 А
Излезниот Напон:
19.5 V
Компатибилен Бренд:
За sony
Број На Модел На:
Chargeur исхраната преносни За Sony Адаптер
Пакет:
Yes
Приклучок Тип:
како Слика
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC
Состојба:
100% Сосема Нов
Конектор Големина На:
6.5 mm*4.4 mm
is_customized:
Yes
Излез:
19.5 v 4.7 а
гаранција:
3 Години

Поврзани производи