лаптоп процесор вентилаторот за ладење кулер ЗА Lenovo Thinkpad X201 x201t GC054509VH-13.В1.B3842.С.GN 5V ЗА 0,6 W
Ново

лаптоп процесор вентилаторот за ладење кулер ЗА Lenovo Thinkpad X201 x201t GC054509VH-13.В1.B3842.С.GN 5V ЗА

DEN 422.00
DEN 480.00

Залиха

Замена/Exchange/Наплата (1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект. Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн. Превозот начин : Кина пост воздух mail Превозот време : 15-25 работни дена Следење : Yes (4) Ако сакате да се избере препорачана превозот начин на испорака на вашиот објект ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се постигне тоа. Повратна информација (1) Ние го цениме ќе го напушти 5 ѕвезда позитивни повратни информации за нас по приемот на вашиот објект. Ни даде шанса да се направат нештата право за вас, а ние ќе се потрудиме да ви помогне да го реши секој проблем. Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден. (3) Unwished производ се врати ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е исто како што ние ги испраќаат. (2) Во принцип, ние изберете кина пост воздух mail. Вие треба да бидете сигурни дека ќе го отстраниме твојот тековниот елемент од вашиот лаптоп и да ја споредите со сликата прикажани со нас. И ние ќе рефундирање на вашите пари назад.

Декларираните карактеристики

Волумен На Воздух:
30CFM
Линии:
3 Линии
Бренд Име:
YINWEITAI
Бучава:
25dBA
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
no
моќност:
1.56 W
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Тип:
Фан
Пакет:
No
Примена:
Процесор
Моќ Интерфејс:
4PIN
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
3000RPM
Имајќи:
Течност Имајќи
Број На Модел На:
sdff
Фан Живот:
30000 часа
Фан Големина:
5
is_customized:
Yes
Бучава:
no
Фан Големина:
6 cm

Поврзани производи