Лаптоп со Батерија За ASUS X551C X551CA X551M A41N1308 A31N1319 0B110-00250100M X45LI9C YU12008-13007D X451CA X551CA X551CA-SX024H
Ново

Лаптоп со Батерија За ASUS X551C X551CA X551M A41N1308 A31N1319 0B110-00250100M X45LI9C YU12008-13007D X451CA

DEN 803.00
DEN 844.80

Залиха


Опис :
Батерија Тип : Li-ion
Напон : 14.8 V
Капацитет : 2200m Ah
Тип На Производ : Замена На Батеријата (100% Сосема Нов)
Состојба : 100% Сосема Нов, 24 месеци гаранција! Сертифицирани од страна CE & Rohs !!
A41 N1308 Лаптоп со Батерија За ASUS X551 C X551 CA X551 M A31 N1319
Овој Лаптоп Батеријата може да се замени следните дел броеви :
Го Замени Дел Број :
A41 N1308 A31 N1319
Compatiable Лаптоп Модел :
За ASUS X451 X551 X451 C X451 CA X551 C X551 CA X551 M

Декларираните карактеристики

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
HSW
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
2001 - 2500 MAh
Батеријата Напон:
14.8 V
Компатибилен Бренд:
ASUS
Број На Модел На:
X551m X551C X551CA A41N1308 A31N1319 0B110-00250100M X45LI9C X451CA
Услови:
во Парк,100% сосема нов
Гаранција:
2 години
Уверение:
CE,FCC,RHOS
боја:
Црна
Клеточно ниво:
4 Клетки,произведено во Кина, со висок квалитет
Мобилен количина:
4 клетки
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Капацитетот На Батеријата:
2200MAH

Поврзани производи