Латекс НОВИ гумени секси catsuit biki bodysuit лесна мувла производи
Ново

Латекс НОВИ гумени секси catsuit biki bodysuit лесна мувла производи

DEN 1392.00

Залиха

Ако имате било каков проблем со објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да се направи спор со нашиот бизнис!
6. Нанесете тенок слој во внатрешноста на облека и вашата кожа, ако е потребно. Вие исто така може сакаат да носат еден пар на светлината памучни ракавици за да се избегне било каква штета. Да блесне, ние ви препорачуваме да се користат силиконска основа полски, како што се "Ерос Bodyglide" или " Ерос Култот Облекување Помош
Никогаш не сјај за користење на мебел полски и да се избегне на база на масло масла и креми како овие уништи гума.
(3) третиот метод на намалување или елиминирање на високо триење на латекс кога облекување е да chlorinate гума. Секогаш ја избрише секоја солза од вишокот на вода со мека крпа и оставете го да се исуши рамни или спушти слушалката за да се капе сува. Но вие не треба да ја потврдите вашата облека големина внимателно пред да го купат. Врати објектот прифатени во рок од 2 дена откако сте го добиле. Јас не нудат наплата па ве молиме да се консултирате и со големината на табелата и, исто така, се чувствуваат слободни да ме контактирате доколку имате било какви други прашања во врска со големината. Гума може да биде изгребани ако протри премногу тешко, па бидете нежни. Бидете свесни дека гума може да бидат обоени трајно браун ако во контакт со бакар, месинг или бронза - се грижи со бакарни монети
Никогаш не се изложуваат на латекс да етерични масла
Никогаш не се изложуваат на вашата облека да гол пламен и оган што гори гума
Полирање
Вашата облека ќе се доставуваат до вас од unshined.
Не се фаќа за надворешната површина на вашата облека премногу тешко, или со груба ткаенина, како на сјајни површини може да бидат трајно рбет.
(2) Употребата на силиконски-лубрикант, како што се "Ерос Bodyglide" или "Ерос Култот Облекување Помош". Размена : во Рамките 7days можете да exchangea нова откако ќе се овластени; размена само на готови изработени парчиња, а не на обичај.

Декларираните карактеристики

боја:
Црна
Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Материјал:
Латекс
Материјал:
100% природен латекс
Дебелина:
0.4 mm

Поврзани производи