Lawadka Лак Девојки Хулахопки Памук Деца Хулахопки За Девојки Бебе Еластичен Појас Pantyhose Порибување Лето Прибор За Облека На Децата
Ново

Lawadka Лак Девојки Хулахопки Памук Деца Хулахопки За Девојки Бебе Еластичен Појас Pantyhose Порибување Лето

DEN 181.00
DEN 204.00

Залиха


Точка име : Деца Коленото долги Чорапи
Материјал : Памук & Spandex
Големина : S(0-1 Years) Нога Должина околу 8-10cm,
M(1-2 Years) Нога Должина околу 10-12cm,
M(2-3 Years) Нога Должина околу 12-14cm,
Боја : може да избор на моделот на вашите деца како
Дебелина : Медиум
Пакет : 1 Пара / торба
Превозот Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! ако вашата нарачка≥7$,ќе испрати до вас од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта ако вашата нарачка≤7$,ние брод на цел од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, ако вашата цел≥200$,ние ќе го испратам до тебе со ЕМС/Fedex/DHL. (но Африкански земји,Јужна Америка земји и некои други romote земји треба да се купи≥250$)
Ве потсетам :
1.Превозот време за време на Празници Сезона (Божиќ,Кинеската Нова Година итн.)
може да биде подолго од вообичаеното време,ве молиме додадете уште 5-10days како задоцнување.
благодарение толку многу за вашиот вид разбирање!
2.Нашите peice не вклучува taxe,ДДВ,или други hiden трошоци.За да се осигурате дека сте ја платиле минимум
данок,ние се изјасни како "подарок", или"примерок"со ниска вредност.
3.Руски пријатели, ве молиме имајте на ум дека кога ќе нарачате, ве молиме оставете ги вашите име и презиме,
или ќе не прими стоката, ви благодарам.
4.Бразил пријатели,ако може да им обезбеди на вашите CPF да ни се,вашата парцела ќе биде доставен побрзо.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме
за да се остави позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа
само ќе ве однесе една минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и
услуга, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе
се обидуваме се потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме!

Декларираните карактеристики

Големина:
S 0o1Years, M 1to2Years, L 2to3Years
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Бренд Име:
LAWADKA
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
18.1.25 wfd
Шаблон Тип:
Цртан филм
Тврдост:
Мека
is_customized:
Yes
Пакување:
oppbag

Поврзани производи