LB006-L 2017 Нови Пристигнување Унисекс Suspender Bowtie Поставува Прилагодливи Точка Suspender Лак Вратоврска во Собата за Мажи Жени Тинејџер Бесплатен Превозот
Ново

LB006-L 2017 Нови Пристигнување Унисекс Suspender Bowtie Поставува Прилагодливи Точка Suspender Лак Вратоврска

DEN 288.00

Залиха


Модел Бр . : LB006
Материјал : Полиестер еластична бенд
Големина : подвезици големина од 2,5 * 100cm, bowtie size 12 * 7cm
Функција : Погоден за 130~ 180cm високи деца и возрасни
Боја : боја 1 (dot печати подвезици+точка bowtie)
боја 2 (dot печати подвезици+црна bowtie)
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било какви прашања, ви благодариме!

Декларираните карактеристики

Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Dot
Број На Модел На:
LB006
Стил:
Моден
Објектот Должина:
100cm
Тип На Објект:
Подвезици
подвезици големина:
2.5 * 100cm
Bowtie големина:
12 * 7cm

Поврзани производи