LDRIVE 2PC 60-140MM Автомобил Главата светло за магла LED светилка Ангел Очи КОЧАН LED Ореол Прстени Полн Круг бела Сина, Црвена Мраз Сина, Розова Жолта
Ново

LDRIVE 2PC 60-140MM Автомобил Главата светло за магла LED светилка Ангел Очи КОЧАН LED Ореол Прстени Полн Круг

DEN 723.00
DEN 1247.52

Залиха

Боја : бела, Сина, Црвена, Зелена, Жолта, Мраз Сина, Розова. По примена на стоки од нас.Уникатна живописни бои. Ве молиме дозволете ни да се знае ,постојат било какви прашања и проблеми."Се потврди приемот на вашата цел". Ве молиме да купите овој производ, во согласност со вистинската големина на купувачот на автомобилот.Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.Лесна инсталација. Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот : *Цел број *Сликата на неисправни монистра. Answer : ___________________________ Note : кога ќе се стави ред ,ве молиме да ни оставите порака за светла боја.
Со цел да испратите објекти од веднаш,ве молиме, напишете ја вашата детални превозот адреса. Примачот Име И Презиме : 2. Превозот адреса : 4.

Декларираните карактеристики

Емитуваат Боја:
80MM, 70MM, 140MM, 130MM, 85MM, 95MM, 100MM, 110MM, 60MM, 90MM, 120MM
A4 Quattro-Година:
2000,2011,2003,2005,2013,2012,1998,2014,1996,2007,1997,2002,2010,1999,2015,2009,2001,2008,2006,2004
Audi Модел:
A4 Quattro
Специјални Функции:
Ангел Очи
Име На Модел:
TY-1542
Тип На Објект:
Ден Светлина
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Бренд Име:
LDRIVE
Објектот Дијаметар:
8cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Материјал Тип:
КОЧАН
Објектот Тежина:
100g
Автомобил Направи:
Универзална Автомобили
Водоотпорен:
IP67
Wattage:
3W
Напон:
12V
Автомобил модел:
за К2 A4 Универзална Ауди BMW
Извор На Светлина:
LED
Тип На Објект:
Ангел Очи
боја на светлина:
бела , Сина, Црвена, Зелена, Жолта, Мраз Сина, Розова.
Лер Зрак Тип:
место
Lumens:
500LM

Поврзани производи