Led лента, светлата за RF Далечински Контролер 11Keys Мини Dimmer за Led Единствена Боја Лента DC 12V
Ново

Led лента, светлата за RF Далечински Контролер 11Keys Мини Dimmer за Led Единствена Боја Лента DC 12V

DEN 165.00
DEN 235.20

Залиха


Далечински Контролер 11 Keys Мини Dimmer за Led Единствена Боја Лента DC 12 V Работен напон : DC 12-24 V Dynamic mode : 8 режими Динамичен брзина ниво : 10 нивоа Осветлување осветлувањето : 10 нивоа PWM одделение : 256 оценки Излез тековната : врв 6 A Далечински controll режим : RF Безжичен Далечински фреквенција : 433.92 MHz Далечински растојание : помалку од 30m на отворен простор Пакување содржи : 1x RF Далечински Контролер 1x Приемник 1x Упатство

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
RGB Controler
Извор На Енергија:
DC
Wattage:
144
Далечински Растојание:
30m
Осцилација фреквенција:
433.92 MHZ
Применливи Светла:
led лента
Материјал:
Пластични
Режим На Конекција:
RF
Карактеристики:
RF Далечински Контролер
сертификација:
RoHS,CCC
Max. Оптоварување На Моќ:
144
Бренд Име:
Apluses
Controled Метод:
Controler
Гаранција:
1 година
Напон:
12V
Број На Модел На:
DC 12V

Поврзани производи