LED Трепка Блескав Вода Течни Активира Светлина-up Вино Пиво Стаклена Чаша Кригла Прозрачна Партија Бар Пијат Чаша трговија на Големо
Ново

LED Трепка Блескав Вода Течни Активира Светлина-up Вино Пиво Стаклена Чаша Кригла Прозрачна Партија Бар Пијат

DEN 162.00
DEN 216.48

Залиха


Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет!
LED Блиц Кригла Пиво Првенство.
Магичен флеш чаша, не може да се полни со вода, газирани пијалоци или вино. Смешни и романтични дизајн.
Совршена декорација за вашиот соби, партии, клубови, барови, саем, коктел, венчавка, итн.
Флеш кригла не е само популарен во ноќни клубови КТВ барови и други места,кога го користите блицот кригла ќе се овозможи да стане повеќе внимание и посебен. И флеш првенство, но исто така и од страна на децата's фаворит, прекрасни бои секогаш привлекуваат внимание.
Најдобар избор за себе или вашиот пријател.Вие нема да бидете разочарани!
Спецификации :
Боја : Транспарентна
Led боја : Шарени
Материјал : Пластика
Батерија : 2*2025 копчето батеријата(вклучени)
Големина на : 7.3*7.3*8.8 cm
Пакет се вклучени :
1 x LED Блиц Чаша Пиво

Декларираните карактеристики

Стил:
Новина
Број На Модел На:
LED Блиц Чаша Пиво
Бренд Име:
ICOCO
Тип На Батерија:
копчето ќелија
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Гаранција:
100% Сосема Нов
Е Батерии Вклучени:
Yes
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
сертификација:
CCC
Напон:
2*2025 button battery(included)
Големина:
7.3*7.3*8.8cm
Led боја:
Шарени
боја:
Транспарентна

Поврзани производи