LED,2010~2014 KlA SportageR дневната Светлина,SportageR магла светлина,SportageR светла;душата,spectora,k5,sorento,kx5,Sportage Р
Ново

LED,2010~2014 KlA SportageR дневната Светлина,SportageR магла светлина,SportageR светла;душата,spectora,k5,sorento,kx5,Sportage

DEN 4788.00
DEN 5040.00

Залиха


LED,2010~2014 Kl A Sportage R дневната Светлина,Sportage R магла светлина,Sportage R светла;душата,spectora,k5,sorento,kx5,Sportage Р
Драги мои пријател
Ви благодариме за вашиот види,добредојдовте место во редот!
ние нудиме 1year налог, ние ќе испрати стоката и се даде на следење на број на вас за следење на објект,било прашање,дозволете ми да знам,ви благодарам и ви Посакувам имаат добро време за шопинг!
со почит
Крило Вера

Декларираните карактеристики

Емитуваат Боја:
KIA SporageR
Температура На Боја:
2010 година за да се 2014year
Wattage:
2pcs per set
Бренд Име:
Nobonn
Kia Модел:
Sportage
Материјал Тип:
ABS и ал
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
1kg
Тип На Објект:
Ден Светлина
Напон:
12V
Објектот Дијаметар:
15inch
Специјални Функции:
Осветлување
Име На Модел:
Автомобил
За Возило Брендови/Модел:
Kia

Поврзани производи