Легура на Алуминиум Серво Плоча w/Серво Планината(180010/18010) За Рк Хоби Модел на Автомобил 1:10 Hsp Hispeed 94180 Рок Роботот Хоп-Up Делови
Ново

Легура на Алуминиум Серво Плоча w/Серво Планината(180010/18010) За Рк Хоби Модел на Автомобил 1:10 Hsp Hispeed

DEN 235.00
DEN 335.52

Залиха


Треба да имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Ние се стремиме во обезбеди на нашите почитувани клиенти со големи чувства пред/за време на/по купувањето.
Купувачот мора да ги сноси сите предмети се врати превозот такси, данок, царина, итн.
Сите врати непотребни предмети, ние ќе ги провери и да ги испита неисправни.
Тоа не е само поттик за нас,но, исто така, ни помага да се направи подобро управување на клиентите за купување рекорд. Ако би сакале да се промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас ВЕДНАШ по уплатата. И ние ветување за решавање на проблемите за вас наскоро.
13-56days во Канада
17-60 дена да Бразил
Други изразат пост како EMS,DHL и ПРОЗОРЦИ е на располагање премногу. : FC180010 G
Име На Производ : Серво Планината
Бренд нови : Да
Пакет Количина : 1pc
Тежина : 11g
Опис :
Општо земено,ние брод во светот со Кина Пост Регистрирани Воздух Mail , e Packet на сад и Специјална Линија на руски,кои се со следење на број и ќе може да се провери на испорака на информации за официјалната веб-страница. Тие ќе трае пократко време на испорака околу 3-10 дена по различни изразат сте го одбрале,но тие ќе доведе до повисоки превозот чини околу $20 или поголема, ве молиме контактирајте со нас ако сакате ни да се ревидира превозот метод за било итни потреби.
Она што е уште поважно,ние ќе го ценат многу, ако можете да ни се обратите за комуникација, наместо да ни даде негативни повратни информации директно дали имало било незадоволство/прашања кога ќе го примите пакетот.
Сите елементи МОРА да се врати во првобитната состојба, со сите кутија и додатоци.
Сите се врати ставки мора да се врати во рок од 3 дневна смета од денот на кои ќе потпиша за пакетот и ве молиме, напишете порака до нас за испорака на информации,како и превозот метод и следење на број по пратка.
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 5 работни дена од денот на добивањето на плаќање(со исклучок на викенди и државни празници)
Време на испорака околу 7-60 работни дена да повеќето земји
8-15days во САД од страна на e Packet
8-28days да руската од страна на Посебна Линија
7-35days.

Декларираните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Серво Додатоци
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
За Возило Тип:
Автомобили
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Бренд Име:
RCAWD
Број На Модел На:
180010
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
серво планината
Име на производ:
серво планината
Квантитет На Пакет:
1set
Нето тежина:
11g
Состојба:
Бренд Нови
За Возило Тип:
За 1/10 РК Хоби Модел на Автомобил
Земја на Производство:
Кина
Година:
2016 година
Type1:
надгради Хоп-up делови
Име:
Алуминиум Серво Плоча w/Серво Планината
Точка Бр.:
180010

Поврзани производи