Лето без Ракави Печатење Враќање на Античките Начини 50-ТИ Ќе Нишалото Плоштадот Доведе Фустан Посебни
Ново

Лето без Ракави Печатење Враќање на Античките Начини 50-ТИ Ќе Нишалото Плоштадот Доведе Фустан Посебни

DEN 1776.00

Залиха


Производот Број 5810 (на самото место) Производ во боја Сина, розова, црна, црвена, жолта Големина S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL (максимум код тежина : 0.33 KG) Ткаенина производ 60% +35% +5% памук полиестер spandex Носи сезоната Пролет, лето, есен и зима, четирите годишни времиња Производ содржи Облека за Перење инструкции
На спротивната совет не треба да го користите нежно миење, топла вода за перење, висат сува, измијте облека, за да се избегне боење.
Потсетник
* бидејќи на различни мерни методи, ако постои основано опсег од 1-2cm грешки се разумни.
Ткаенина еластичност Inelastic Мала еластичност висока еластичност На дебелина, индекс Дебели дел Дебели дел Тенок дел Тип верзија блиску само-култивирање Лесно Должина краток став Должина Долго
Големина Се направи долго Градите на Градите, Половината Hipline рамо широчината Ракав Должина S 95 82 68 M 97 86 72 L 98 92 78 XL 99 98 82 2 XL 100 102 86 3 XL 101 106 92

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Бренд Име:
kemao
Сезоната:
Лето
Стил:
Хип Хоп
Фустани Должина:
Средината На Теле
Силуета:
Бал
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
Број На Модел На:
розова боја
Материјал:
Чипка
Декорација:
розова боја
Шаблон Тип:
розова боја

Поврзани производи