Лето Деца Детска Облека Фустани За Девојки Чипка Роденден се Облекуваат Бебе Девојка Облека Принцезата Свадба Фустани бели
Ново

Лето Деца Детска Облека Фустани За Девојки Чипка Роденден се Облекуваат Бебе Девојка Облека Принцезата Свадба

DEN 492.00
DEN 1228.80

Залиха


како да се Превозот :
Јас ќе го испратите вашиот објект во 3 дена по вашата исплата. Сите ќе бидат испратени од страна на меѓународниот стандард воздухопловната,Понекогаш може да го одложи уште една недела,како и за вашата Земја Customhouse. Ако изберете следниве превозот методи,превозот денот ќе се промени. EMS,превозот датум : 5 до 13 дена DHL,превозот датум : 2 до 8 дена FEDEX,превозот датум : 2 до 8 дена ТНТ,превозот датум : 2 до 8 дена како да повратни информации : 1. Ве молиме ми корист ! Не заборавајте да кликнете на копчето примени кога ќе ја прими стоката,тоа е многу важно!!!ви благодариме! 2. Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации со 5 ѕвезди. Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро. 3. Ако имате било какви проблеми, пред да ја напушти негативни за повратни информации,ве молиме контактирајте со нас.Ние секогаш го правиме најдобро задоволство за 100% на клиентите .Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. проблемот на квалитетот, мора прво. Најдобри став и хармоничен услугата ќе биде доби од нашата продавница, и исто така да ви се заблагодарам за вашата поддршка. Ви посакувам мир, радост и среќно сите времиња.

Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
8T, 10T, 4T, 5T, 6T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Цврста
Вграден Градник:
No
Стил:
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Петар пан Јака
Материјал:
Полиестер
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
LAPG-13
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Силуета:
А-Линија
Декорација:
Sashes
Бренд Име:
ATHRUN
Безбедност ниво:
B
Материјал Состав:
Полиестер влакна 100%
Боја Класификација:
Црна Кукла јака
Видови на:
Се облекуваат
Се облекуваат:
торта фустан
Применливи Сезона:
Лето
Применливи пол:
Женски
Ткаенини:
Полиестер
Стил:
Принцезата
Шема:
Бела

Поврзани производи