Лето Ниски Високи Потпетици Жените D'Orsay Пумпи Висока Пета Чевли Stiletto Жена Свадба Чевли Плус Големина 34 - 40 41 42 43 44 45 46 47 48
Ново

Лето Ниски Високи Потпетици Жените D'Orsay Пумпи Висока Пета Чевли Stiletto Жена Свадба Чевли Плус Големина

DEN 887.00
DEN 933.60

Залиха

Производи Детали Пета Висина : 4cm Платформа : cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел. потоа се избере правилната големина според нашите големина на табела. 2.Ако вашата нога има малку широк. вие треба да изберете една поголема големина. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
Бренд Име:
Секси MM
Пумпа Тип:
D'Orsay & Две-Парче
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Пети Форма:
Посочи Пети
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Чипка-Up
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
77MSHGJFDV-31
Стил:
Моден
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи

Поврзани производи