Лето Плажа Висок Квалитет Спорт Една Парчиња Бански Жените Патент Сурфање Нуркањето Костим за капење, со Долги Ракави Точка Костим за Капење
Ново

Лето Плажа Висок Квалитет Спорт Една Парчиња Бански Жените Патент Сурфање Нуркањето Костим за капење, со Долги

DEN 952.00
DEN 1161.60

Залиха


Големина
Вашиот Бар големината на Вашата Висина
Вашата Тежина
Половината
М
70 B,75 A/Б ( 32 B,34 A/Б)
152-157 cm 40-47 kg
59-66 cm
L 75 B/C 80 A/Б ( 34 B/C,36 A/Б) 157-162 cm
47 -55 кг
66-73 cm
XL
75 C 80 A/Б 85 A (34 C 36 A/Б 38 A)
162-168 cm
55-62 kg
66-79 cm
XXL 80 B/C 85 A/Б ( 36 B/C 38 A/Б ) 165-170 cm 62-70 kg 76-83 cm
Напомена : 1 cm = 0.393 инчен , 1kg=2.204 lb

Декларираните карактеристики

Големина:
Asian size M, Asian size L, Asian size XL, Asian size XXL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Материјал:
Најлон,Полиестер,Spandex
Шаблон Тип:
Dot
Пол:
Жените
Број На Модел На:
1550
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации

Поврзани производи