Лето Пумпи Жените Ѕиркаат Пети Високи Потпетици Партија Свадба Платформа Гладијатор Сандали Жена Висока Пета Чевли Плус Големина 34 - 40 41 42 43
Ново

Лето Пумпи Жените Ѕиркаат Пети Високи Потпетици Партија Свадба Платформа Гладијатор Сандали Жена Висока Пета

DEN 1330.00
DEN 1399.68

Залиха

Производи Детали Пета Висина : 12cm Платформа : 3cm На НАС големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел. потоа се избере правилната големина според нашите големина на табела. 2.Ако вашата нога има малку широк. вие треба да изберете една поголема големина. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Бренд Име:
Секси MM
Пумпа Тип:
Т-Рака
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Повод:
Партија
Затворање Тип:
Чипка-Up
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
77HMSTMLH75-1
Стил:
Моден
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
3-5cm
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Кристално
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи

Поврзани производи