Линија Едноставна Домот, Свадба Фустани со Кејп Chiffon Шамија грчки Стил Gracism Булчински Gown Направени да Нарачате Вистински Фото MS854
Ново

Линија Едноставна Домот, Свадба Фустани со Кејп Chiffon Шамија грчки Стил Gracism Булчински Gown Направени

DEN 7584.00

Залиха


Линија Едноставна Домот, Свадба Фустани со Кејп Chiffon Шамија грчки Стил Graecism Булчински Gown Направени да Нарачате ЕМС :
Околу 15 дена стигнат до Русија & Украина.
Околу 25-30 дена стигнат до Аргентина & Бразил.
DHL :
Околу 3-7 дена да повеќето Земјата.
Околу 7 дена стигнат до Бразил, но треба CPF Број и може да чини обичај такса.
За Повеќе други форма стил Свадба се облекуваат , ве молиме кликнете на линкот подолу копчиња :

Декларираните карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, Custom Size
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Назад Дизајн:
Патент
Моден Елемент:
едноставна
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Број На Модел На:
2014MG 4MS854
Декорација:
Beading,Кристално
Sleeve Стил:
Резервоар
Бренд Име:
Јас ДУИ Булчински
Деколте:
Scalloped
Воз:
Понесете/ Четка Воз
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Свадба Фустан Ткаенина:
Сатенски
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
За Бремени Жени:
No
експрес:
DHL, EME, ТНТ,UPS-ОТ,FEDEX
Бесплатен превозот :
да за некои земја
Големина:
обичај се направи или стандардна големина
Висок квалитет:
Yes
целосна поставата:
Yes
Назад:
Патент
Обликот:
Линија
Слика Тип:
Референца Слики

Поврзани производи