Litewinsune 4pcs НОВИ Поправи Gobo Тркала за Зрак 5R Зрак R7 Движи Главата Фаза Осветлување Делови
Ново

Litewinsune 4pcs НОВИ Поправи Gobo Тркала за Зрак 5R Зрак R7 Движи Главата Фаза Осветлување Делови

DEN 1680.00

Залиха

Вие може да ни обезбеди некои фотографии да им помогне. Повеќето од Зрак 7 R Осветлување gobo шема може како под еден. За Слободен Брод предмети :
помал од 2 KG, ќе биде предаден од Кина, Воздухот Пост, e Packet ект, Случаен превозот метод. Обично треба 3-7working дена. За Европа на пазарот, ние обезбеди CE, EMC, LVD сертификати. Услугата е нашата топла продажниот објект. Ние обезбедуваме технологија поддршка тука во секое време. Ако итна цел, pls контактирајте со нас. Сите цената не се вклучени купувачот локална такса, како ДОЛЖНОСТ/ДДВ/ДАНОЧНИТЕ, Царинските Такса и др. Ние сме appricated можете да ни даде 5-ЅВЕЗДИ повратни информации за Ali Express . Ако некој одбие, може да ни се јавите ^_^~ однапред ви Благодариме. Ние веруваме Lite Win Sune може да Грее До Нашиот Сон Шоу! Litewinsune Услуга : ви Благодариме!. И знаеш како да се лепак на магнети на право место . Ние продажбата на нашите осветлување на сите делови на светот, особено за Европа, Северна Америка и Јужна Америка. Ако случајно тие не се, ние се извинуваме за тоа.
Litewinsune 4pcs НОВИ Поправи Gobo Тркала за Зрак 5 R Зрак R7 Движи Главата Фаза Осветлување Делови
Вклучени :
4 x Gobo Тркала(како фото)
1x Кутија
Слободен Брод
Пред цел, pls прочитате подолу известување(цел значи дека се согласуваат) :
1. Во текот 150euro, ДДВ : 12. Пред да нарачате, ќе треба да се потврди diamension и черупка дупка тип.
Русија : Од 7-Декември,2017, Русија Обичај барање на купувачот да обезбеди Пасош Информации, Производ Линк и Даночни/Ддв/Должност Број. Тоа значи кога ќе добиете пакет, треба да платат ДДВ за пост во Шведска директно. Quanlity е нашиот живот.
повеќе од 2 KG, ќе биде испорачуван DHL/ТНТ/UPS/Федекс/EMS ект(во некои земји), Случаен превозот метод.
Ви благодариме за мојот клиент се предвидени подолу фотографии со големина. Кога ќе ја пронајдете брод цена е премногу висока, pls контактирајте со нас на двојна потврда. Тука е новиот gobo тркала за вас. Можете да ја надолу од стариот gobo.

Декларираните карактеристики

боја:
Gobo тркала
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
LITEWINSUNE
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
Gobo Тркала за Зрак 7R 5R Движат Светлина
Модел:
Gobo тркала
Тип:
За Зрак 7R, Зрак 5R
Пакет:
4pcs gobo, Слободен брод

Поврзани производи