LJXH 12x100mm Цевка Греење на Елемент AC110V/220V/380V Еден Крајот Патрон Грејачи 300W/400W/500W
Ново

LJXH 12x100mm Цевка Греење на Елемент AC110V/220V/380V Еден Крајот Патрон Грејачи 300W/400W/500W

DEN 300.00
DEN 379.20

Залиха


LJXH 12x100mm Цевка Греење на Елемент AC110 V/220 V/380 V Еден Крајот Патрон Грејачи 300 W/400 W/500 W Име на Производ : Патрон Грејачи Материјал : 201 SUS/304 SUS/316 SUS Напон : AC110 V/220 V/380 V Wattage : 300 W/400 W/500 W Цевка Големина : 12x100mm/0.472x3.94" (Dx L) Жица Должина : 30cm/11.8" Пакет : 2 ПАРЧИЊА x патрон грејачи

Декларираните карактеристики

Напон:
110V, 220V, 380V
Wattage:
201SUS 300W 12x100mm, 304SUS 400W 12x100mm, 316SUS 500W 12x100mm
Тип:
Електричен Бојлер Делови
Број На Модел На:
12x100mm
Бренд Име:
LJXH
Име на производ:
Патрон Грејачи
Напон:
AC110V/220V/380V
Wattage:
300W/400W/500W
Цевка големина:
12x100mm/0.472x3.94
должина на жица:
30cm/11.8
Апликации 1:
патрон грејачи за абразиви за греење
Апликации 2:
Основни снимање Машина,пакување, машини,рамни vulcanizing машина
Апликации 3:
Патрон грејачи за различни апарати за домаќинство електрични апарати
функција 1:
Грејач делови за електрична печка, ориз печка, електричен вок, тава
функцијата 2:
Еден крајот топлинска цевка е погоден за работа со греење медиум

Поврзани производи