LJXH Кертриџ Греење Отпор Елемент 200mm Должина на Цевка со Дијаметар од 15mm 110V/220V/380V 750W/950W/1250W за Мувла
Ново

LJXH Кертриџ Греење Отпор Елемент 200mm Должина на Цевка со Дијаметар од 15mm 110V/220V/380V 750W/950W/1250W

DEN 794.00
DEN 892.80

Залиха


LJXH Кертриџ Греење Отпор Елемент 200mm Должина на Цевка со Дијаметар од 15mm 110 V/220 V/380 V 750 W/950 W/1250 W за Мувла Име на Производ : Патрон Грејачи Материјал : 201 SUS/304 SUS/316 SUS Напон : 110 V/220 V/380 V Wattage : 750 W/950 W/1250 W Цевка Големина : 15x200mm/0.591x7.87" (Dx L) Жица Должина : 30cm/11.8" Пакет : 2 ПАРЧИЊА x патрон грејачи

Декларираните карактеристики

Напон:
110V Tube 15x200mm, 220V Tube 15x200mm, 380V Tube 15x200mm
Wattage:
201SUS 750W, 304SUS 950W, 316SUS 1250W
Тип:
Електричен Бојлер Делови
Бренд Име:
LJXH
Број На Модел На:
15x200mm
Име на производ:
Кертриџ Греење На Елемент/Кертриџ Отпорници
Напон:
AC110V/220V/380V
Wattage:
750W/950W/1250W
Цевка големина:
15x200mm/0.591x7.87
должина на жица:
30cm/11.8
Апликации 1:
патрон грејачи за абразиви за греење
Апликации 2:
Основни снимање Машина,пакување, машини,рамни vulcanizing машина
Апликации 3:
Патрон грејачи за различни апарати за домаќинство електрични апарати
функција 1:
Грејач делови за електрична печка, ориз печка, електричен вок, тава
функцијата 2:
Еден крајот топлинска цевка е погоден за работа со греење медиум

Поврзани производи