LNRRABC Мода Жените Поставен Златна Боја Rhinestones Опал Swan Приврзоци Ѓердан Џемпер Синџир Накит Божиќ Подарок
Ново

LNRRABC Мода Жените Поставен Златна Боја Rhinestones Опал Swan Приврзоци Ѓердан Џемпер Синџир Накит Божиќ Подарок

DEN 67.00
DEN 70.56

Залиха


Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите предмети , ве молиме контактирајте со нас, прво преку е-маил ,ние се многу подготвени да се обидуваме се потрудиме да се реши за вас, однапред ви благодариме, нашите бизнис-time : 8 : 00 часот-5 : 30(понеделник - сабота ) Пекинг Време
ако сте сакале да ја напушти netural или негативна повратна информација до било која продавачот,ве молиме да не купи некој работи од мојата продавница., велика БРИТАНИЈА : 25-40 дена, Бразил и Русија : 30-60 дена . (Увозните давачки, даноци на купувачот одговорност. Ве молиме проверете ја вашата земја е прилагодено за статистика за да се утврди дали овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување. Тоа може да биде подолг.купувачот плаќа враќа,продавачот не е одговорен за купувачот choosed погрешна големина, Ние наплата или размена на објект, ако тоа е оштетени или изгубени .
Опис 100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Боја : Како на сликата
Материјал : Алуминиум / Опал / Кристал
Синџир Должина : 77cm
Pendant Големина : 5. Ние ги испратите парцела од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, ако вашата цел износ е помалку од 15$ . ние го прифаќаме враќа од што сте го добиле тоа во рок од 14 дена, без било каква штета или скрши .5 cm
Количина : 1 компјутер
купувачот се покаже
Плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка, Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери . Меѓународни Купувачи* ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.ве молиме да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвездички коментари , ние ќе го цениме тоа многу
Се враќа
Ако предмети оштетени или во транзит , ве молиме d на грижете се, ве молиме да ги доставите на оштетени објекти слика за нас, ние ќе им даде надомест на штета. Превозот на плаќање не се враќа.)
Повратните информации
ако не сте задоволни со нашата служба!Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
LNRRABC
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
5.7*5.5 cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
Ѓердани и Приврзоци
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Должина:
77CM

Поврзани производи