LOBBPAJA Многу 6 парчиња долна облека на Жените Секси Thongs G-стрингови Памучни Гаќи Точки Печати Дами Tangas долна Облека за Жени LA341
Ново

LOBBPAJA Многу 6 парчиња долна облека на Жените Секси Thongs G-стрингови Памучни Гаќи Точки Печати Дами Tangas

DEN 422.00
DEN 595.20

Залиха


Пакетот вклучува : 6 компјутери
Вие ќе примите некоја случајна комбинација на бои.
Сепак, ако би сакал одредени бои, ве молиме, контактирајте не и во зависност од нашата берза за достапноста
ние ќе направиме се што можеме. 100% Сосема Нов/Супер Високо Квалитетен Материјал : Удобно Материјал ( 95% Памук И 5% Spandex)
Производ големина ( Азија Големина се помали од НАС/Европски големина) Големина M L XL Половината 56 см / 22" 60 cm / 23.6" 64 cm / 25" се Водат 110 см 114 см 120 cm Одговара За Половината 58-68 см 22.8" -26.7" 66-76 cm 26" - 30" 74-84 cm 29" - 33" Фит За Колковите 85-93 cm 33" - 36" 90-98 см 35" - 38" 95-105 cm 37" - 41" Центар Должина од 18 cm 19 cm 20 cm НИ Големина 4-6 6-8 8-10 руската Големина 42-44 44-46 46-48 Европската Големина 36-38 38-40 40-42 Купувачот Забелешка : Рака мерење ќе има разлики од околу 1-2cm. 1 cm = 0.39 во
#87341
#LP343
#LP312

Декларираните карактеристики

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Материјал Состав:
95% Памук + 5% Spandex
Шаблон Тип:
Dot
Материјал:
Spandex,Памук
Број На Модел На:
87341_6
Гаќи Тип:
G-String
Декорација:
Лак
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
LOBBPAJA
Пораст Тип:
низок Пораст
Непристојни Слика:
No
Стил:
Секси

Поврзани производи