LONPOO Евтини Мини USB РКА HDMI DVD Плеер Повеќе OSD Јазици DIVX MPEG4 DVD CD RW Играч LED Дисплеј Играч DVD, MP3
Ново

LONPOO Евтини Мини USB РКА HDMI DVD Плеер Повеќе OSD Јазици DIVX MPEG4 DVD CD RW Играч LED Дисплеј Играч DVD,

DEN 1687.00
DEN 1814.40

Залиха


Евтини Мини USB РКА DVD Плеер Повеќе OSD Јазици DIVX MPEG4 DVD CD RW MP3 Плеер LED Дисплеј Плеер за ДВД
Општа Спецификација
Бренд
LONPOO
Модел
099
Боја
Црна
Производ Тежина
0.9 кг
Производ Големина
22.5*19*4.5 cm/8.9*7.5*1.8 инч
Пакет
Картон
Технички Параметри
Резолуција
720 P
Аудио Излез
2.0 CH
Модови На Слика
16 : 9 и 4 : 3
Екранот
LED Дисплеј
DVD Регионот Кодот
Регионот Слободни
Материјал
Пластични
Излезни Порти
HDMI/РКА/USB 2.0
ТВ Систем
PAL/NTSC/Auto
Приклучокот Стандарди
ЕУ/САД
Мени Јазици
Англиски,руски,шпански,француски,Portuguess,италијански, германски и Кинески. итн Карактеристики :
* Целосно компатибилни со DIVX/MPEG4/DVD/DVD-R/DVD+R/DVD+RW/CD/VCD/SVCD
MP3/CD-R/CD-RW/JPEG/KADAK
* Дигитален Аудио Излез : Коаксијален Дигитален,S/PDIF
* Аналоген Видео : Видео,YUV(Y,Pb,Pr)
* Слика во Слика : 1 HD & 1 SD
* Мулти-брзо Премотување Напред и Премотување Обратна функција
* Претходна/Следна песна избор
* Биографија/меморија игра функција
* Деца заклучување на функцијата
* Регион слободни
Додатоци :
* Далечински Управувач(без батерија)
* РКА Кабел
* Сандак
* Упатство(Англиски)
Овој производ е само за НАС стандард штекер и ЕУ стандард штекер, ако вашата земја има други стандардни, ве молиме да се подготви штекер конвертор со себе, ви благодариме!

Декларираните карактеристики

Вклучи Екранот:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
Дома
Почетен Датум:
2017
Број На Модел На:
099
Бренд Име:
LONPOO
Преден Панел Големина:
22.5*19*4.5 cm/8.9*7.5*1.8 инч
Вклучи Екранот:
Yes
dvd:
Компатибилен со DVD/VCD/CD/CDR/CD-RW/MP3/MP4/DIVX
Материјал:
Пластични
Излезни Порти:
РКА/HDMI/USB
Диск:
DVD/VCD/CD/CDR/CD-RW
Далечинска Контрола:
yes(без батерија)
USB:
2.0
боја:
Црна
HDMI:
Поддршка

Поврзани производи