Loo Покаже Mens јас сум еден Пожарникар Смешно Firemen Подарок Долг Ракав Маици Обичните Мажи Tee
Ново

Loo Покаже Mens јас сум еден Пожарникар Смешно Firemen Подарок Долг Ракав Маици Обичните Мажи Tee

DEN 907.00
DEN 1007.52

Залиха

и продолжување на нивниот живот од страна на перење внатре кон надвор и виси да се исуши.4 - 71 - М - 100 / 39.
Процеси
со двојно-игла вратот и на полите. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .3 - 75 - XL - 120 / 47. Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.
Rib Јака
Увезени. APO/FPO/DPO Превозот
Ние се извинуваме што P. Но вие не треба да се потврди вашиот фустан големина внимателно пред да го купат ( големина за мерење ќе се покаже подолу секој предмети ). Исто така, имаме ОК тим да ги тестираат вашите нарачани производи се функционира правилно пред тие да се спакувани и испратени до вас. За Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.
Процеси
Нашите производи се фаворизира и доверени од страна на клиентите, бидејќи на исклучителна техника, роман дизајн и сигурен квалитет. и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка.Не пресврт или висат суво за да се избегне деформација, 3. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум.
Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате!
Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од Овозможува Кошула, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот
. На пример, ако сте биле во Гвам, Puerto Rico, може да држава Гвам, порторико во земјата дел.
32 S Чешлани Памук
Класичен Т-маица ткаени од висок квалитет чешлани памук, со повеќе циклуси за подобрување на absorbency и перформанси. Подготовка на Време : ние треба 3-5 дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.2 - 78 - XXL - 130 / 51. За голема удобност, има снимени вратот и рамената, rib поврзана ракави.
Atten : ние не може да го прифати размена или поништува по вашата нарачка е испраќаат.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
Lexiu Yibai
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Општи
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи

Поврзани производи